ucbasaktarim.com: Çift Diskli Gübre Serpme Makinası

Üçbaşak Kültür, tarım makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Gübre Serpme Makineleri, Ot Toplama Tırmıkları, Traktör Dal Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Katışık Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri kucakin ürettiği üstün birinci sınıf çözümleriyle teşhisnır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına müsait olarak üretim yapmalarına yardımcı olabilir. Müsait maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan ehliyetli gıda üretimi, giyecek ve tahaffuz âlemını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel tarım yapmaya başladı ancak günümüzde toplumun sadece çok değersiz bir kısmı(gelişmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını önlayacak zirai üretimle mücadelemaktadır. Makine ve ekipmanlar buna imkan teşhismaktadır. Türkiye, tarım ve tarım makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Artan dileme ve tarım sektörünün giderek çeşitlenmesi, tarım makinelerine olan ihtiyacın da artmasına illet olmuşdolaşma. Uygulayım bilimi ile birlikte gelişen tarım makineleri, tarım aletleri, kendiliğinden ve yardımcı tarım makineleri kabilinden ekipmanlar tarım sanayisini canlandırarak devamlılığını sürdürmesinde önemli avantajlar sağlamıştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana bakarak değişiklıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler sebebiyle üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi de önemli ölçüde rahatlamaktadır. Hatta sadece tarım sektörü değil, ülkenin dış satım hacmi de giderek artmaktadır.

Üçbaşak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik modern üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, vasıflı iş gücü ve etkili üretim kapasitesi eşliğinde evcil üretim gücüyle müşterilerine en çok hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çkızılışanı ile etkin ve eforlü in deposuna mevla olan Üçbaşak Kültür, düşüncemdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere derece bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi güzeşte araba üretimi ile 15 ’i aşkın ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine munzam mesabe sağlayıcı Üçbaşak Kültür; sıkışık Ar-Ge çkızılışmalarının ışığında, müterakki teknolojiyle standartlarını mütemadi yükseltmektedir. ötümlü aksiyon ve sıfır kusur üretim sistemi, Üçbaşak Kültür ürünlerinin hem yurt ortamında hem de yurt dışında güvenilerek kullanılmasının başlıca nedenidir. Üçbaşak Kültür, birinci sınıf ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunmuş olduğu bütün sektörlerde kanıtlamıştır.

Üçbaşak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi de “Gübre Serpme Makinalarıdır”. Gübre serpme makinası gübrelerin müsait ve istikrarlı bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi ehliyetli ve doğru bir şekilde toprağa serpebilen Gübre Serpme Makinası ile zait basma kullanmaı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve müsmir bir şekilde dağıtabilirsiniz. Gübre Serpme Makinaları sebebiyle toprak üzerinde daha azca efor tüketme ederek çok daha sağlıklı iş yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın zait olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Gübre Serpme Makinası sebebiyle çok daha sağlıklı sözır ve toprağınızdan daha bir küme kâr ve zerzevat elde etmenize yardımcı olabilir.
Gübre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması kucakin kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden daha müsmir bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle de toprağın ve bitkilerin en yüce gereksinimlerı olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem de bitkilerde gelişimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu derece katkı sağlayıcı gübrelerin kullanmaı dair çok önemli ve ilgi edilmesi gereken bir uzuv bulunmaktadır.
Bu uzuv gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Gübre Serpme Makinası sebebiyle gübreyi toprağa daha homojen dağıtarak daha müsmir özlar elde edebilirsiniz.

Üçbaşak Kültür olarak bir vesair ürünümüz olan Traktör Dal Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine kaldırmak mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi taban seviyesinden kaldırmak ve muntazır bir damperli kamyona evet da engelsiz bir trap kazısına ayrılmak kucakin geniş olarak kullanılır. Dal yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden kaldırmak mümkündür. Dal yükleyiciler ekseriya istiflenmiş olan bir malzemeyi taban seviyesinden kaldırmak kucakin kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona yahut trap kazısı kabilinden alanlara ayrılmak kucakin tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan dip yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kabilinden sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıailelabilir bir rabıtlantı parçbeyı üzerinden monte edilmekle bu arada yükleyici kovası değfiiltirilebilir ve biröte ağababaşmanla da çokletilebilir. Esas deşenler ekseriya hidrolik deşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem de şanzımanı çkızılıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da akım ettirilir. Teleskopik yükçülara bakarak nispetle ceninisakıt maliyetleri ve çok uygunlükleri de dip yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör dip yükleyiciler kucakin tercih edilebilecek biröte üretici ve satıcı firma bulunmaktadır.
Satın gelgel gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem fiyat hem de kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın bazen üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçbaşak Kültür’ın dip yükleyici modellerini internet sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Toplama Tırmığı biçbilimselş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri yem bitkilerinin toplama ve balyalama fiillemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu binalması fiillemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçbaşak Kültür olarak Ot Toplama Tırmıkları da tarım makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Toplama Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Askılı Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Askılı Ot Toplama Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Toplama Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Toplama Tırmığı olarak 6 anne gruba ayrılır.

Ağızotu katışık makinası, besi hayvancılığı yahut benzin hayvancılığı fail çiftçiler ve üreticilerin hayvanları iaşe sırasında iş ağırlıkünü azaltacak bir makinadır.
Hayvan beslenmesi sırasında ilgi etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak hayvan beslemesine ilgi edilmediği çağ hayvanın benzinü ve etinden randıman kızılınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı hayvan besiciliği fail çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak iaşe sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıpeçe vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde hayvan alması gereken bütün gıdaları biricik seferde alabilir ve daha çok beslenebilir. Ağızotu karmanın binalması hayvanın tüketmesi gereken bütün gıdaları bir araya getirerek daha çok beslenmesine böylelikle daha bir küme randıman almanızı sağlar. Askılı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Katışık Makinaları da Üçbaşak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçbaşak Kültür olarak ilaçlama makinalarımızdaki kalitemiz de her ürünümüz de olduğu kabilinden en üst düzey kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Asmar Tip (ölçünlü) , Asmar Tip (Hidrolik) , Asmar Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi binası zengin ve müsmir bir zirai üretim kucakin yüce avantajlar sunarken jeopolitik konumu da cihan tarımı kucakin önemli bir köprü fiillevi görmektedir.
Zirai üretim değeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin daha çok durumlara gelmesi kucakin zirai dış satım noktasında Üçbaşak Kültür olarak bütün çkızılışanlamış olurımızın katkısıyla birlikte
Üçbaşak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Tarım Makinaları ve de aradığın soruların yanıtları için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir