mobil ödeme bozdurma nedir

Hareketli ödeme sistemi, mahveden gruplarının allıkışdoneş tahsilatlarını GSM operatörleri yardımıyla gerçekleştirdiği bir tür öneme yöntemidir. Hareketli ödeme akçe sistemi ile Ödeme salgılamak talip zevat, Ödeme sırasında çökertme telefonu ve şifre bilgilerini girip allıkışdoneş alışverişlemlerini tamamlayabilir. Hareketli ödeme yardımıyla bu tutar kişilerin faturasına yansıtılır. Kişinin kullandığı yazı bakiyesi ise krediden düşüş bünyelır. Bunun yanı nöbet iş yerlerinde tercih edilip kullanılan taşınabilir ödeme sistemi, temassız pozlar yardımıyla de gerçekleştirilebilir. Bu alışverişlemde taşınabilir temassız ödeme ve NFC özelliği sarih bulunan kredi kartları vasıtalığı yardımıyla olur.

Hareketli Ödeme Sistemi yardımıyla Satımlarda Geriış Yakalama
E-kâr ile genel ağ üzerinden ürün satışı gerçekleştiren pres yerlerinin ürünleri belirli bir oranda kişilere hitap değer. İşletme yerlerinin gaye kitlelerinden bulunan mahveden gruplarının allıkışdoneş allıkışhunrizklarının her biri birbirinden ayrıdır. Temelı mahveden gruplarının kredi ve banka sütsüzı yöntemi ile allıkışdoneş yapmayı tercih ederken kredi sütsüzı ve banka sütsüzı sıfır zevat ise umumi olarak bapda ödeme, havale/ EFT veya taşınabilir ödeme bozdurma yöntemi üzere seçenekleri tercih ederek allıkışdoneş yamayı tercih değer.

Hareketli ödeme yöntemi ülkemiz çapında kullanılmaya kafaladığından itibaren bu sistemi kullanan çok çokça nefer ortaya çıkmış durumdadır. Bu kişilerin bir kısmı fiziki salon yerlerinde Hareketli temassız ödeme yöntemini tercih ederken kimisı da e-kâr sitelerinde bu tür ödeme yöntemini değerlendirmek ister. Yani kısaca bahsetmek icabında taşınabilir ödeme sistemi arazi vadi e- kâr şirket yerleri ulaştığı gaye kesime bir yeni küme elan eklemeyi nailtır. Bu da pres yerlerinin satılarında artış yakalanmasına sebebiyet vermiştir. Sizde e- kâr sitenizde taşınabilir ödeme bozumu sistemine arazi vererek, gaye kitlenizde bulunan kişilere farklı bir ödeme alternatifi sunabilir ve satılarınızda elan çok artış yakalayabilirsiniz

https://guvenbozum.com/

mobil ödeme bozdurma

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir