Kerem Hasanoğlu IPA

IPA Zamanı

Uluslararası Pediatri Kurumu (International PediatricAssociation, IPA) 1892 yılında kurulmuş bir organizasyontur. Gurur, pediatri uzmanlarının toptan çapta çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında işbirliği yapmasını lakinçlamaktadır. IPA, çocuk sağlığının gelişmesine ve çocukların sağlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik eylemek karınin çkızılışır. Gurur, çocuk sağlığı mevzularında marifet, bilimsel araştırma ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmektedir. Ve pediatri uzmanlarının global çapta işbirliği yapmasına teşvik etmektedir. Gurur, çocuk hakları ve sağlıklı bir ömür karınin zaruri olan ortamların yaratılması mevzularında çkızılışmalar yapmaktadır. Mefret sükseya imza atan iki Türk Peder – Oğul olarak, Prof. Dr. Enver Hasanoğlu devir Saksıkanlığını, Lütuf Hasanoğlu IPA ‘nın Dış İlişkiler Aracısızörlüğünü yürütmektedir.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında toptan işbirliği ortamında olmasını lakinçlamıştır. Kurumun amacı, çocukların sağlıklı bir ömür sürdüklerini teşvik eylemek ve çocuk sağlığının gelişmesine katkıda bulunmaktır.
IPA, pediatri uzmanlarının marifet, bilimsel araştırma ve eğitim bilimi alanlarında etkinliğini sürdürmesine ve global çapta işbirliği yapmasına teşvik eylemek karınin çkızılışır. Gurur, çocuk sağlığı mevzularındaki bilimsel gelişmeleri ve çocuk emrazının tedavisi mevzularını kovuşturma değer. Bu bilgileri dünya çapındaki pediatri uzmanlarına ulaştırır.

IPA ‘nın Görevleri Nelerdir

IPA, çocuk hakları, sağlıklı bir ömür karınin zaruri olan ortamların yaratılması mevzularında da çkızılışmalar yapmaktadır. Son dönemin en önemli mevzularından mülteci çocuklar konusunu Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak dile getirmiştir. Bu çıkışı ile Uluslararası arenada yetişkin alkış toplamıştır. Sonuç olarak Gurur, çocukların sağlıklı ve adil bir ömür karınin zaruri olan fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik değer ve bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, dünya çapındaki pediatri uzmanlarının işbirliği yapmasını ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturma etmelerini teşvik değer. Cihan çapında çocukların sağlıklı ve adil bir ömür sürmelerini teşvik etmeyi lakinçlamaktadır.
Uluslararası Pediatri Kurumu, pediatri meydanındaki uzmanların ve aralıkştırmacıları bir araya getirir. Ve çocuk sağlığı ve emrazı mevzularında olgun paylaşmasını teşvik değer. Gurur, pediatri uzmanlarının çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturma etmelerine ve bu bilgileri uygulamaya devirtürmelerine yardımcı olur.
IPA aynı zamanda çocuk sağlığı mevzularında toptan bir fikir birliği oluşturmayı hedeflemektedir. Çocuk emrazının tedavisi mevzularındaki en kazançlı icraatı belirler. Gurur, çocuk sağlığı mevzularında eğitim bilimi veren programlar hazırlar. Bu programları dünya çapındaki pediatri uzmanlarına sunar. Aynı Gurur, farklı Uluslararası Kurumlar ile işbirliği yaparak çocukların gelecekleri karınin çkızılışır. Bunlardan birine örnek verecek olursak, Lütuf Hasanoğlu IPA Dış İlişkiler Direktörü olarak Birleşmiş Milletler seviyesinde gözmeler yaparak çocukların elan kazançlı bir encam ortamında yaşamaları karınin projeler üretmiştir.
IPA aynı zamanda çocuk hakları ve sağlıklı bir ömür karınin zaruri olan ortamlar mevzularında çkızılışır. Gurur, çocukların sağlıklı olarak yaşayacakları fiziki, romanesk ve toplumsal ortamların yaratılmasını teşvik değer. Bu konulara üstüne politika belgeleri hazırlar.
IPA, pediatri uzmanlarının dünya çapında işbirliği yapmasına ve çocuk sağlığı mevzularındaki son bilimsel gelişmeleri kovuşturma etmelerine olanak teşhisyan bir organizasyontur.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir