Fetiş Ürünleri

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz madunı ya da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. Ilkin ayvaz iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla eş iç giyim ürünü olarak üretilse de rical karınin üretilen henüz sadece modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını mâni olmak karınin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde hatun vücudunda bacağın da bir şehvet aracı evetğu keşfedildi. Ve bu asırdan sonrasında hanımlar tarafından da kullanılmaya esaslandı. Ayrıca unutulmaya çehre tutmuş bir batı geleneğine gereğince, düğünden sonrasında gelinin jartiyeri sarih ilave ile satıa sunulur ve yeni evlilere maddi dayak sağlamlanırdı. Bir farklı Avrupa geleneğinde ise, gelinin çkarınek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine haklı fırlatması o dönemlerde jartiyer ile yanında gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan kırayler eğlence dansında çiftlere zevcelik geçirmek zorunda idi. 1960’lı yıllarda basılan birhayli ayvaz dergisinde hatun vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek üzere iç giyim ürünlerinden sonrasında jartiyer de arz almaya esasladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle yanında kullanılır hale geldi.

En çok tercih edilen rengi evvelden de evetğu üzere beyazdır. Yağız ve pembe üzere renkleri de akseptans görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler mümkün evetğu kadar rakik olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişhayır keyifsiz etmemesi gerekir. Moda bölümü imdi jartiyeri sessiz şerha olarak satmanın beraberinde birhayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birhayli üretici tarafından saten gecelik, külot-sütyen zümreı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçası olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak akseptans edilen ancak gitgide liberalleşmeye haklı revan seks oyuncaklarının satın hileınmasıyla alakalı olarak tabu yıkımının sınırlarını tartışmak ve mevzuya küşayiş iletmek karınin süflidakileri okumanızda yarar var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin birtakımları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de kök esaslıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden ilgilamalılar
Fetiş ürünler veya BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları sessiz başına veya bir partnerle her yaştan sima tarafından çok amaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın hileınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Kimilarına gereğince seks oyuncakları sıhhatsiz, utanç donör veya çevreye zararlı olarak görülebilirken birtakımlarına gereğince ihtiyaç, hayata renk dâhil etmek karınin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini iktidarsız hissetme duygusu veya mağazada tanıdık birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı antipatik kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara tropizm bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop ahzüitalerinde bâtın evetğu karınin satın hileırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak veya ihlal etmekten lezzet düz tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç yaşamak, tabularla durmak temelı seks oyuncağı ahzüitalerinde hüsranla neticelanabilir. Ürünü internet sitesindeki görseline göre bağışlamak, fiillevselliği üzerine selen edinmeden satın bağışlamak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açmış olduğunızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-kâr siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok net yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak sonuçların önüne geçebilmek karınin mehabetli çaba kullanma etmelidirler. üste; imdi vüruten uygulayım bilimi ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, tasarlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları karınin seks shoplardan hileışveriş henüz hafif ve asude olmaya esasladı.

Evveli seks oyuncağı kullananların sapkın evetğu, seks meslekında yaşanan sorunların tartışılması, sayfaşulması utanç duygusunu pozitifrdığı karınin ihtiyaç olsada satın hileımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin yanılgılığına inanma getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan haydi haydi alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanan olumsuzluklar sağlık sorunu olarak akseptans edilir, insanoğlu cinsellik ve sekste eşit haklara sahiptir. Gayrı taraftan, tutucu kültürlerde; cinsellikteki farklı ihtiyaçlar aktöresel bir sorundur, cinsiyete gereğince tensel fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, tensel genlik düzeyi henüz düşüktür ve seks, cinsellik olarak akseptans edilmez.

Kadınlar, sex shop ahzüitalerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Kadınlar tensel hayatlarını renklendirmek, meslekına işleklık dâhil etmek, henüz hayır bir orgazm durmak veya seksi iç çamaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek karınin sex shoplardan hileışveriş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde temelı yasalar doğrultusunda mağaza konumu, ürün tanıtımı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 yaş madunı bireylerin sex shoplardan ahzüitai haram olup çevrimiçi sitelerin başlangıçinde bu uyarı kuruluşlmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki mağaza olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını himaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının uygulayım bilimi ile buluşmasından sonrasında mehabetli vürutmeler ve tensel ikazların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum haklı olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanoğluı seks yaparken farklı ve heyecanlı seks yaşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile alakalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve ayrıca sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri sessiz şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz veya henüz önce hiç yaşamadığınız seks hayatınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile yanında size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, fiilleyişleri, sizin keşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun lezzet haritasını çıkarmakta oldukça etkin ürünlerdir. Oyuncaklar ile keşfettiğiniz noktalar veya hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları kasti ve ona gereğince akım ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi henüz pıtrak seks yapmaya ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks hayatınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi keşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu fiilin en hafif yolu. üste seks sırasında sohbet etmek çok önemli. Sakın haberleşme kurmaktan ve sayfaşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks hayatınızı en mualla seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne kadar keyifsiz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, veya bir penis çehreüğünün penisinizi sıkarken tırı vırıbağışlamak karınin karıninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Cinsî haz ne yaparsanız kuruluşn seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Tek köstek tanımadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı münebbih seks oyuncakları henüz hayır seks yaşantkaloriın vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak hayır bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile neticelanır. Kendinizi ve partnerinizi keşfettikten sonrasında seks hayatınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu tasaryı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir